Web Sitemiz Yayında , Akgün Metal

 

Sac Kesim


Müşterilerin istekleri doğrultusunda tabaka olarak aldıkları sacların kesimleri tarafımızdan yapılmaktadır.En uygun fiyata en iyi kaliteyi sunmayı öngören prensibimizle sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sac kesimlerinde firmamız bünyesinde son teknoloji makinalar kullanılmakla birlikte en son çıkan "Işın İletim Teknolojisi" firmamız bünyesine dahil edilmiştir.Kesim yapılmakta olan tezgahlarımızda istediğiniz ölçülerde kesimler  yapıldıktan sonra sizlere teslimatı yapılmaktadır.Sacın mevcut kalınlığı yada istenilen kalınlığa gelmesi için yapılan çalışmalar mevcut olup kesim işleri de,boyutlandırma işleri de tarafımızdan güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Giyotin ile kesme işlemi olarak da bilinen kesim işleri için bizi tercih etmenizi önerir,sizin için elimizden gelen tüm imkanları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.Paslanmaz çelik, siyah sac, dkp ve baklavalı sac, st37, st52, alüminyum tabakaların kesimleri yapılmakla birlikte istenilen şekilde verilebilmektedir.

Aynı zamanda ihtiyacınız olan yada arzu ettiğiniz sac türlerini firmamız dan temin edebilirsiniz. Firmamızda satışı yapılan en kaliteli sacları sizlerin gönül rahatlığı ile alabileceğine garanti veriyoruz.Aldığınız bu sacların kesim büküm hizmetini  isterseniz yine biz yapabiliriz.Bu şekilde yapacağınız uygulama ile ekonomik bir alışveriş de yapmış olacaksınız. Firmamızdan  aldığınız sacları ekstra taşıma masrafı olmadan boyutlandırma yapıp o şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.Daha sonra kesilen veya boyutlandırma yapılan sacların kullanımı için gerekli olan yere taşımasını yapabilirsiniz.Bu sayede hem zaman açısından kazançlı olduğunuz gibi hemde iş yükünden kurtulmuş olacaksınız.Sizler için en kaliteli ve en son teknoloji ile üretilmiş olan makineleri fabrikamızda bulunduruyoruz.Bu makineler ile yapılan kesimlerde gönlünüz rahat olabilir.