Web Sitemiz Yayında , Akgün Metal

 

Vizyonumuz


                     Akgün Demir Ticaret, 23 yıl boyunca vizyonunu her zaman yukarıya doğru tutmuş ve o yolda ilerlemeye gayret etmiş bir firma olarak, bu tavrından ve davranış halinden asla taviz vermemeye devam edecektir.

                     Firmamız, demir ticaret sanayi alanında yıllar boyu hizmet verdiği için, bünyesinde büyük bir tecrübeyi barındırmakta ve bu kazandığı tecrübeleri, vizyonel olarak kullanma çabası içindedir. Kurumsal ve ileriye bakan firmaların hiçbir zaman hedefsiz kalmayacağını biliyoruz. Bu açıdan vizyonumuza herhangi bir sınır belirleyip ket vurmuyoruz.

                    Demir ticaret alanındaki toptan satışlarımızı daha da çeşitlendirip müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, onların takdirine mazhar olmak, bir firma olarak bir numaralı vizyonumuz. Zira, bir firma, müşterisini memnun edebildiği ölçüde geleceğe bakıp varlığını devam ettirebilir. Bunu kendimize şiar edinip, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir zihniyetle çalışmayı vizyonumuz açısından da gerekli görüyoruz.

                          Bütün bu amaçlarımıza ulaştığımız takdirde, vizyonumuza ve gelecekteki hedeflerimize kavuşmanın daha kolay olacağını biliyor ve buna can-ı gönülden inanıyoruz.