Web Sitemiz Yayında , Akgün Metal

 

Misyonumuz


                  Akgün Demir Ticaret olarak bu alanda misyonumuz, İstanbul ve Türkiye sınırları içerisinde demir ticaret sanayi alanında mevcut en iyi hizmeti siz müşterilerimize takdim edip, bu alanda öncü firmalardan biri haline gelmemizdir.

                   Ziyadesiyle, yılların tecrübesini bünyesinde bulundurmakta olan şirketimiz, halihazırda piyasadaki en uzun ömürlü firmalardan biri olup, bu piyasaya hakim insanların tanıdığı, bildiği ve güvendiği bir firma olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

                   Akgün Demir Ticaret'in mottosu her daim ileri gidip kendini geliştirmek olduğundan, bunla yetinmemekteyiz. Hiçbir limitin ve sınırın bulunmadığını bildiğimiz iş dünyasında, her zaman ileri atılacak bir adım olduğunu bilir ve o adımları atmak için elimizden geleni yapmaktan asla çekinmeyiz. Zira hedefimize ancak bu şekilde ulaşabileceğimizi biliriz.

                     Demir ticaret sanayi alanı, Türkiye'nin iddialı olduğu sektörlerden biri olup, kendini dünyaya tanıtması açısından da büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Bu açıdan bakıldığında, firmamızın hedefleri ve misyonu da daha net ve keskin biçimde anlaşılacaktır. Kurumsal bir firma olmanın önemini bildiğimizden, bu açıdan kendimizi sürekli geliştirip en önde gelen firmalardan biri olmaya devam edeceğiz, bildiğimiz yoldan şaşmayacağız.